STRONA GŁÓWNA | DRZWI | DRZWI PCV

Drzwi PCV

Solidna budowa drzwi PCV decyduje o wysokim stopniu bezpieczeństwa mieszkań i domów, które chroni. Zastosowanie profili aluminiowych sprawia, że konstrukcja jest z jednej strony odporna na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych, z drugiej strony odznacza się lekkością, dzięki czemu całość można bez większych trudności zamontować w ościeżnicy. Oferujemy modele o głębokości zabudowy od 70 do 86 mm.

W naszym asortymencie znajdują się drzwi PCV, które bardzo dobrze zabezpieczają przed niesprzyjającymi czynnikami atmosferycznymi jak zimno, wiatr, czy opady. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości uszczelek i progów termicznych, a także charakterystycznej – kilkukomorowej budowie – oferowane przez nas produkty odznaczają się bardzo dobrą izolacją termiczną. W ten sposób ograniczone jest ryzyko powstania zjawiska „ucieczki ciepła” z wnętrza.

Proponujemy drzwi PCV, które spełniają również wysokie walory estetyczne. Wykonane są z dużą troską o wygląd, co widoczne jest w szczególności w starannym dopracowaniu detali, jak m.in. zgrzewalne łączniki narożne, obudowa uszczelkowa wewnętrzna, niski próg. Ponadto produkty dostępne są w różnych kolorach i stylach. Zarówno walory estetyczne, jak i użytkowe sprawiają, że nasze konstrukcje dobrze nadają się na do wyjść na balkony, do ogród zimowych, a także na tarasy.