Skip to content
STRONA GŁÓWNA | FABRYKA

Fabryka okien PCV

Okna Darek to specjalistyczna fabryka okien PCV. Mamy doświadczenie poparte zaawansowanym technologicznie parkiem maszynowym. To właśnie sprawia, że należymy do czołowych producentów w branży na rynku polskim. W naszej ofercie dostępne są rozwiązania umożliwiające tworzenie ogrodów zimowych oraz eleganckich fasad. Ponadto proponujemy bramy garażowe i duży wybór drzwi. Jednak przede wszystkim nasza firma znana jest jako producent okien.
 

Fabryka okien PCV – eksperci w swoim fachu

Dysponujemy dwoma zakładami produkcyjnymi. Pierwsza fabryka okien PCV mieści się w Dobrym Mieście koło Olsztyna, druga – w Kaniach koło Pruszkowa. Obie zaopatrzone są w nowoczesne technologie produkcyjne, dzięki którym dziennie wytwarzamy optymalną ilość wyrobów. Zawsze na pierwszym miejscu stawialiśmy i nadal stawiamy jakość, dlatego nigdy nie nastawiamy się na masową produkcję w setkach tysięcy egzemplarzy. Zależy nam na pełnej kontroli każdego detalu w naszych wyrobach, dlatego kilkaset sztuk dziennie okien, opuszczających taśmę produkcyjną, jest dla nas bardzo zadowalającym rezultatem.

Fabryka okien drewnianych – szlachetne drewno – z szacunku do tradycji

Wiele lat naszej pracy poświęciliśmy udoskonalaniu tradycyjnych rozwiązań. Nie działamy wyłącznie jako fabryka okien drewnianych zależało nam jednak na zapewnieniu najwyżej jakości tego rodzaju produktów. Właśnie dlatego opracowaliśmy trzy linie wykorzystujące w konstrukcji profili drewno: Soft Line, Passive Line, Drewno/Alu. Każda odznacza się nieco innymi parametrami technicznymi oraz wyglądem. Modele drewniane z serii Soft Line dostępne są w aż 17 kolorach i zaopatrzone są w listwy osłaniające dolne elementy skrzydeł przed czynnikami atmosferycznymi. Produkty Passive Line wyróżnia system potrójnego uszczelnienie i zastosowanie ramek międzyszybowych, co mocno poprawia poziom izolacji termicznej. W produktach Drewno/Alu zastosowano natomiast połączenie materiałów, które tworzy produkt nie tylko estetyczny, ale i bardzo trwały.

Fabryka okien PCV – materiały najwyższej jakości

W naszej fabryce okien PCV produkujemy wyroby, które odznaczają się w szczególności solidnym wykonaniem i trwałością. Do ich produkcji stosujemy tworzywa sztuczne bądź metale. Powstające na ich bazie profile są moce i dobrze znoszą szkodliwe oddziaływanie czynników zewnętrznych. Nie działamy wyłącznie jako fabryka okien PCV i aluminiowych, ale z pewnością są to jedne z naszych czołowych produktów. Jednocześnie posiadamy największe doświadczenie w wytwarzaniu właśnie okien PCV.