Skip to content

 

STRONA GŁÓWNA | BRAMY GARAŻOWE

Bramy garażowe

Bramy garażowe w Warszawie i okolicach – tylko od Okna Darek

Bramy garażowe w Warszawie i okolicach wykonujemy na dowolny wymiar w okleinie drewnopodobnej porównywalnej z okleinami drewnopodobnymi okien i drzwi. Bramy garażowe segmentowe, drzwi stalowe segmentowe, płyta z podwójna ścianka wypełniona bezfreonowa pianka poliuretanowa. Uszczelki: górna, dolna oraz boczne. Zasuwka wewnętrzna oraz uchwyt zewnętrzno-wewnętrzny. Kolor zewnętrzny biały lub brązowy, wewnętrzny biały. Sprężyny skrętne pozwalające na wykonanie 10 tys. cykli. Prowadzenie standardowe, nadproże min. 35 cm. Okleina drewnopodobna z powłoka UV. Kolory: zloty dąb, jasny dąb, dąb bagienny, mahoń.

Bramy garażowe Okna Darek – ciepło i spokój w Twoim garażu

Bramy garażowe segmentowe wyróżniają się niskim współczynnikiem przenikania ciepła oraz tłumienia dźwięków dochodzących z zewnątrz. Dzięki zastosowaniu pionowego prowadzenia płaszcza bramy, umożliwiają bezproblemowe i wygodne parkowanie nawet na krótkich podjazdach.

Bramy garażowe – bezpieczeństwo i izolacja

Panele bramowe o grubości 40 mm zostały wypełnione pianką poliuretanową, co zapewnia wysoki poziom izolacji termicznej. Dzięki przemyślanej konstrukcji nasze bramy garażowe są nie tylko ciepłe, lecz również w pełni bezpieczne w użytkowaniu.

Ciepło i spokój w Twoim garażu
Bramy segmentowe wyróżniają się niskim współczynnikiem przenikania ciepła oraz tłumienia dźwięków dochodzących z zewnątrz. Dzięki zastosowaniu pionowego prowadzenia płaszcza bramy, umożliwiają bezproblemowe i wygodne parkowanie nawet na krótkich podjazdach.

Bezpieczeństwo i izolacja
Panele bramowe o grubości 40 mm zostały wypełnione pianką poliuretanową, co zapewnia wysoki poziom izolacji termicznej. Dzięki przemyślanej konstrukcji nasze bramy są nie tylko ciepłe, lecz również w pełni bezpieczne w użytkowaniu.

woodgrain wąskie
Parametry techniczne
  • Ocieplone panele zapewniają wysoki poziom izolacji cieplnej dzięki wypełnieniu pianką PUR o grubości 40mm.
  • Podwójna sprężyna skrętna z zabezpieczeniem gwarantuje stabilną i bezpieczną pracę bramy.
  • Podwójne prowadnice poziome zapewniają wyjątkową stabilność konstrukcji bramy.
  • Konstrukcja zawiasów bocznych pozwala na dokładną regulację płaszcza bramy na całej wysokości.
  • Dodatkowy zawias środkowy przy dużych wymiarach bramy dodatkowo zwiększa sztywność konstrukcji.
  • Uszczelka dolna zapewnia skuteczne uszczelnienie linii styku bramy z podłożem.
  • Uchwyt stosowany w przypadku ręcznej obsługi bramy.
  • Prowadnice pionowe z kątownikiem to wzmocniona konstrukcja zapewniająca stabilność bramy.

Nasze bramy garażowe wyposażone są w automatykę marki Somfy. Napędy Somfy serii Dexxo są idealnym rozwiązaniem do bram segmentowych i uchylnych o powierzchni nawet do 15m2.

Postaw już dziś na solidność wykonania, wysoką funkcjonalność i atrakcyjną estetykę ze najlepszymi bramami garażowymi w Warszawie i okolicach od Okna Darek!

Kolorystyka i wygląd bram Wybierz bramę jaką chcesz

Wybierz bramę jaką chcesz

Panele lakierowane

Panele okleinowane folią dekoracyjną: