Fabryka

Mamy doświadczenie poparte zaawansowanym technologicznie parkiem maszynowym. To właśnie sprawia, że należymy do czołowych producentów w branży na rynku polskim. W naszej ofercie dostępne są rozwiązania umożliwiające tworzenie ogrodów zimowych oraz eleganckich fasad. Ponadto proponujemy bramy garażowe i duży wybór drzwi. Jednak przede wszystkim nasza firma znana jest jako producent okien.

Eksperci w swoim fachu

Dysponujemy dwoma zakładami produkcyjnymi. Pierwsza fabryka okien mieści się w Dobrym Mieście koło Olsztyna, druga – w Kaniach koło Pruszkowa. Obie zaopatrzone są w nowoczesne technologie produkcyjne, dzięki którym dziennie wytwarzamy optymalną ilość wyrobów. Zawsze na pierwszym miejscu stawialiśmy i nadal stawiamy jakość, dlatego nigdy nie nastawiamy się na masową produkcję w setkach tysięcy egzemplarzy. Zależy nam na pełnej kontroli każdego detalu w naszych wyrobach, dlatego kilkaset sztuk dziennie okien, opuszczających taśmę produkcyjną, jest dla nas bardzo zadowalającym rezultatem.

Szlachetne drewno – z szacunku do tradycji

Wiele lat naszej pracy poświęciliśmy udoskonalaniu tradycyjnych rozwiązań. Nie działamy wyłącznie jako fabryka okien drewnianych zależało nam jednak na zapewnieniu najwyżej jakości tego rodzaju produktów. Właśnie dlatego opracowaliśmy trzy linie wykorzystujące w konstrukcji profili drewno: Soft Line, Passive Line, Drewno/Alu. Każda odznacza się nieco innymi parametrami technicznymi oraz wyglądem. Modele drewniane z serii Soft Line dostępne są w aż 17 kolorach i zaopatrzone są w listwy osłaniające dolne elementy skrzydeł przed czynnikami atmosferycznymi. Produkty Passive Line wyróżnia system potrójnego uszczelnienie i zastosowanie ramek międzyszybowych, co mocno poprawia poziom izolacji termicznej. W produktach Drewno/Alu zastosowano natomiast połączenie materiałów, które tworzy produkt nie tylko estetyczny, ale i bardzo trwały.

Mocne PCV i aluminium… bo doceniamy mądre rozwiązania

W naszej fabryce produkujemy wyroby, które odznaczają się w szczególności solidnym wykonaniem i trwałością. Do ich wyrobu stosujemy tworzywa sztuczne bądź metale. Powstające na ich bazie profile są moce i dobrze znoszą szkodliwe oddziaływanie czynników zewnętrznych. Nie działamy wyłącznie jako fabryka okien PCV i aluminiowych, ale z pewnością są to jedne z naszych czołowych produktów. Jednocześnie posiadamy największe doświadczenie w wytwarzaniu właśnie okien PCV.

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

I zakład produkcyjny

Okna Darek - Fabryka Okien i Drzwi

11-040 Dobre Miasto k / Olsztyna, Knopin 43
 
telefon: +48 22 758 51 64
+48 501 480 368
fax: 22 758 51 64
e-mail: biuro@oknadarek.pl

II zakład produkcyjny

Okna Darek - Fabryka Okien i Drzwi

05-805 Kanie k / Warszawy, ul. Piłsudskiego 26
 
telefon:
 
+48 22 758 51 64
+48 501 480 368
e-mail: biuroknopin@oknadarek.pl 
wyceny@oknadarek.pl

OBSŁUGA MIĘDZYNARODOWA

Francja (Paris):

Danuta Dąmbska
+33 660025067
Aleksandra Lomanzo
+33 663427447

Wielka Brytania:     Dariusz Jarząbek
+48 600807535
Niemcy (Roden k/ Würzburga):   Boris Paul
+49 15773362283
Włochy: Aretta Chilimoniuk
+48 660260004

W sprawie wyceny pisz pod adres: wyceny@oknadarek.pl